Nakon završene ankete učenika o strategijama učenja i poučavanja u matematici, kemiji, biologiji i fizici stručne suradnice su identificirale na kojim bi kompetencijama učenici trebali poraditi. Kako bi poradili na svojim kompetencijama organizirat će se 4 pedagoške radionice. Cilj pedagoških radionica jest jačanje kompetencija učenja s naglaskom na usvajanja znanja i vještina te jačanje motivacije za učenje matematike, kemije, biologije i fizike.

Radionice su namijenjene učenicima prvih i drugih razreda gimnazijskih programa. Trenutno se u Srednjoj školi Krapina i Srednjoj školi Pregrada odvija prvi ciklus radionica na temu Upravljanje vremenom.

Do kraja projekta održat će se ukupno 4 pedagoške radionice na temu „Učiti kako uspješno učiti“. Radionice održavaju stručne suradnice Srednje škole Krapina (Mirjana Laginja, Brankica Čavužić i Ksenija Rissi) i Srednje škole Pregrada (Ksenija Kovačević Poljak).

 

2-a-6       2-d-razred-2       1-c-razred-1