Projektom Gimnazija 100+ planirane su edukacije nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja. Sukladno tome, 1. i 2. travnja 2016. godine se u Srednjoj školi Krapina održala edukacija nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja za izradu kurikuluma i u području metoda definiranja ishoda učenja.

Edukaciji, koja se osvijala u Srednjoj školi Krapina, sudjelovalo je 34 nastavnika, stručnih suradnika i ravatelja iz Srednje škole Krapina i Srednje škole Pregrada. Edukaciju je vodila mr. sc. Majda Fajdetić.

Kroz edukaciju nastavnici, stručne suradnice i ravnatelji proširili su svoje znanje Bloomove taksonomije te se upoznali s preporukama za pisanje ishoda, područjima definiranja ishoda učenja i poučavanja u afektivnoj domeni te uvjetovanosti ishoda s metodama poučavanja. Najveći dio edukacije sudionici su vježbali kroz radne skupine u kojima su teoriju primjenjivali na stvarnim kurikulumima.

DSCF0575    DSCF0580