U sportskoj dvorani Srednje škole Krapina 12. travnja 2016. održano je proljetno izdanje Sajma poslova 2016. Sajam poslova organizira krapinski Zavod za zapošljavanje pod pokroviteljstvom Krapinsko – zagorske županije i Grada Krapine.

Tom prigodom voditeljica projekta je široj zajednici predstavila projekt Gimnazija 100+  koji provodi Srednja škola Krapina u partnerstvu sa Srednjom školom Pregrada. Zainteresirani su mogli saznati ciljeve i aktivnosti projekta. Također, javnost se informiralo i podjelom letaka. Na sajmu poslova Srednja škola Krapina predstavila je i projekt Mijenjamo se! koji provodi u partnerstvu sa Srednjom školom Konjščina. Sajam poslova prilika je za ostvarenje neposrednih kontakata između poslodavaca, onih koji traže zaposlenje, obrazovnih sustava te svih onih koji su na tržištu rada.

sajam poslova      Slika 2      Slika 3