U Srednjoj školi Pregrada se 13. travnja 2016. godine održao drugi sastanak projektnog tima projekta Gimnazija 100+. Sudionici sastanka bili su Ivica Rozijan, prof., ravnatelj Srednje škole Krapina, dr. sc. Vilmica Kapac, ravnateljica Srednje škole Pregrada, Željka Presečki, voditeljica računovodstva Srednje škole Krapina i Kristina Božak, voditeljica projekta Gimnazija 100+.

Na sastanku se analizirao zahtjev za nadoknadom sredstava broj 1, razgovaralo se o obvezama članova projektnog tima u nadolazećem razdoblju vezano uz osiguravanje vidljivosti projekta te o aktivnostima projekta koje slijede.

Ravnatelj Srednje škole Krapina je ravnateljici Srednje škole Pregrada uručio računalnu opremu, točnije prijenosno računalo i projektor, kako bi se projektne aktivnosti nesmetano provodile.

 

Slika 1      Oprema - SŠ Pregrada