Danas 4. siječnja 2016. otvorena je 21. po redu Zimska škola informatike u Srednjoj školi Krapina. Svečanom otvaranju u 12 sati u dvorani za priredbe nazočili su ravnatelj Srednje škole Krapina, prof. Ivica Rozijan, gradonačelnik grada Krapine gospodin Zoran Gregurović, zamjenica župana za društvene djelatnosti gospođa Jasna Petek, predsjednik Hrvatskog saveza informatičara gospodin Alen Spiegl, te predsjednik Krapinskog informatičkog kluba prof. Stjepan Šalković koji su tom prigodom održali i pozdravne govore.

Svečanom otvaranju su također nazočili polaznici i voditelji radionica a koje će se održavati do subote 9. siječnja.

Slike sa svečanog otvaranja Zimske škole informatike možete pogledati ovdje.

Radionice su počele 4. siječnja u 8 sati s Flash (izrada animacija), Web stranice za početnike (osnovne škole), napredni CSS/STL, računalo+ (jednostavno programiranje, aplikacije-za osnovne škole) a odvijat će se dalje po raspredu koji je objavljen na web stranicama Srednje škole Krapina.

Zainteresirani polaznici se još mogu prijaviti na slijedeće radionice: Web stranice (CSS, Javascript), OŠ3 Logo, OŠ1 Početnici (računalo-moje pomagalo), OŠ6 Small Basic jednostavno programiranje i Python.

Polaznici se na navedene radionice prijavljuju voditelju radionice prije početka same radionice.